Gregorovce

Kategória: Muži

Okres: Prešov

Najlepší výsledok*: 15,67s( 5. kolo OHL SB, 13. 8. 2023)

Najlepší výsledok minulý rok*: 15,67s (5. kolo OHL SB, 13. 8. 2023)

Najlepší výsledok tento rok: 15,87s (2. kolo OHL Sabinov 2024, 30. 6. 2024)

* Najlepšie výsledky sú vygenerované na základe výsledkov v systéme FireSportResults

Tento rok beháme ligy:

Popis

Zbieraju skusenosti



Vysledky

Názov súťaže Celkový Miesto
1. kolo OHL SB
Uzovské Pekľany (01.05.2016)
16,94 14
2. kolo OHL SB
Krivany (12.06.2016)
17,68 14
3. kolo OHL SB
Ďačov (19.06.2016)
17,30 9
4. kolo OHL SB
Ražňany (25.06.2016)
16,54 9
5. kolo OHL SB
Jakubovany (09.07.2016)
17,38 10
6. kolo OHL SB
Milpoš (23.07.2016)
16,45 7
7. kolo OHL SB
Šarišské Michaľany (13.08.2016)
18,88 11
8. kolo OHL SB
Lúčka (28.08.2016)
17,95 19
Názov súťaže Celkový Miesto
1. kolo OHL SB
Uzovské Pekľany (30.04.2017)
16,56 6
1. kolo OHL SB
Uzovské Pekľany (30.04.2017)
16,56 1
2. kolo OHL SB
Šindliar (ihrisko Lipovce) (07.05.2017)
17,19 9
3. kolo OHL SB
Krivany (18.06.2017)
15,84 7
4. kolo OHL SB
Tichý Potok (09.07.2017)
17,62 12
Nočná Terňa
Ihrisko Terňa (28.07.2017)
NP 34
5. kolo OHL SB
Hermanovce (30.07.2017)
NP 20
6. kolo OHL SB
Ražňany (06.08.2017)
16,51 2
7. kolo OHL SB
Gregorovce (12.08.2017)
NP 14
8. kolo OHL SB
Ďačov (13.08.2017)
19,34 10
9. kolo OHL SB
Lúčka (27.08.2017)
17,26 6
Sveržov Supecup
Sveržov (01.09.2017)
NP 8
Bardejov cup
Námestie Bardejov (03.09.2017)
NP 10
Názov súťaže Celkový Miesto
1. kolo OHL SB
Uzovské Peklany (10.06.2018)
16,56 8
2. kolo OHL SB
Šarišské Michaľany (24.06.2018)
17,76 23
Raslavicka Nocna
Prírodný Amfiteáter Raslavice (29.06.2018)
NP 14
3. kolo OHL SB
Šindliar (01.07.2018)
17,83 15
Nočná Gregorovce
Výcvikové centrum DHZ (13.07.2018)
NP 18
4. kolo OHL SB
Hermanovce (14.07.2018)
20,17 15
5. kolo OHL SB
Tichý Potok (22.07.2018)
15,75 7
Nočná Terňa
Ihrisko Terňa (28.07.2018)
NP 34
6. kolo OHL SB
Hrabovec (05.08.2018)
17,88 24
7. kolo OHL SB
Ďačov (12.08.2018)
17,81 13
8. kolo OHL SB
Lúcka (26.08.2018)
18,28 17
Bardejov Cup
Radničné námestie Bardejov (02.09.2018)
NP 5
Názov súťaže Celkový Miesto
1. kolo OHL SB
Uzovské Pekľany (12.05.2019)
18,20 14
RASLAVICKÝ POHÁR 2019
Prírodný Amfiteáter Raslavice (28.06.2019)
18,93 1
2. kolo OHL SB
Krivany (30.06.2019)
18,11 11
Nočná Gregorovce
Výcvikové centrum DHZ (12.07.2019)
NP 22
3. kolo OHL SB
Hermanovce (13.07.2019)
16,94 10
4. kolo OHL SB
Jakubovany (20.07.2019)
16,23 5
Pohar Veľký Šariš
Futbalové ihrisko - Veľký Šariš (21.07.2019)
15,79 3
Nočná Terňa
Ihrisko Terňa (27.07.2019)
NP 41
Nočný Žipov
Futbalové Ihrisko Žipov (02.08.2019)
18,59 6
5. kolo OHL SB
Šindliar (ihrisko Lipovce) (04.08.2019)
16,54 8
6. kolo OHL SB
Ďačov (11.08.2019)
16,22 6
7. kolo OHL SB
Plavnica (17.08.2019)
17,12 12
8. kolo OHL SB
Lúčka (24.08.2019)
17,53 12
Bardejov Cup
Bardejov (01.09.2019)
18,00 8
Názov súťaže Celkový Miesto
1. kolo OHL SB
Uzovské Pekľany (12.06.2022)
NP 24
2. kolo OHL SB
Žipov (19.06.2022)
21,44 18
3. kolo OHL SB
Veľký Lipník (09.07.2022)
20,60 20
4. kolo OHL SB
Plavnica (16.07.2022)
18,32 18
Nočná Plavnica
Plavnica (16.07.2022)
18,21 14
5. kolo OHL SB
Hermanovce (24.07.2022)
18,43 16
6. kolo OHL SB
Terňa (30.07.2022)
29,26 24
A4ka Nočná
Terňa (30.07.2022)
18,27 22
7. kolo OHL SB
Ďačov (14.08.2022)
16,77 18
Šarisšký pohár
Futbalový štadión Svidník (27.08.2022)
21,73 1
8. kolo OHL SB
Lúčka (28.08.2022)
17,30 17
Nočná Bardejov
Radničné namieste Bardejov (02.09.2022)
NP 10
Pohárovka Kapušany
Kapušany (11.09.2022)
16,51 7
Finále VHL - m35, ž30
Batizovce (09.10.2022)
18,94 3
Zipovsky oktobrovy pohar
Žipov (15.10.2022)
16,79 6
Názov súťaže Celkový Miesto
1. kolo OHL SB
Uzovské Pekľany (04.06.2023)
15,97 11
2. kolo OHL SB
Brezovica (25.06.2023)
16,65 15
3. kolo OHL SB
Žipov (15.07.2023)
16,93 15
Žipov nočná
Žipov (15.07.2023)
18,64 15
4. kolo OHL SB
Šindliar (ihrisko Lipovce) (23.07.2023)
15,74 11
Nočná Terňa
Terňa (29.07.2023)
NP 27
O pohár DHZ
Hendrichovce (30.07.2023)
18,71 7
5. kolo OHL SB
Ďačov (13.08.2023)
15,67 12
Nočná Gregorovce
Hasičské ihrisko, Gregorovce (18.08.2023)
23,31 10
6. kolo OHL SB
Veľký Lipník (20.08.2023)
19,82 14
7. kolo OHL SB
Lúčka (27.08.2023)
18,61 20
Bardejov cup
Bardejov - Radničné Námestie (01.09.2023)
19,11 8
8. kolo OHL SB
Plavnica (09.09.2023)
16,64 16
Nočna Plavnica
Plavnica (09.09.2023)
NP 5
VHL dorastu, 35 a 30
Čižatice (14.10.2023)
22,18 9
Žipovský októbrový pohár
Žipov (15.10.2023)
NP 14
Názov súťaže Celkový Miesto
1. kolo OHL Sabinov 2024
Uzovské Pekľany (16.06.2024)
16,83 17
2. kolo OHL Sabinov 2024
Bertotovce (30.06.2024)
15,87 11
3. kolo OHL Sabinov 2024
Žipov (07.07.2024)
19,35 19
Nočná Gregorovce
Gregorovce (12.07.2024)
17,57 7

Tipy

Chcete na svoju súťaž štartovku? Tak neváhajte. Vytvorenie súťaže máte na dosah a budete mať aj vy o starosť menej pri organizovaní vašej súťaže. Odporúčame vyplniť formulár aspoň týždeň pred plánovaným spustením, aby bol čas ju pripraviť.

Facebook