06.10.2024 11:00 - Giraltovce

Ak chcete nechať orgranizátorovi nejakú správu, je to možné urobiť na aktivačnej obrazovke

Email Vám bude odoslaný najneskôr 10 minút po registrácii, preto prosíme počkajte a neregistrujte sa znova

Info

UPOZORNENIE: PROSÍME DRUŽSTVÁ Z JEDNÉHO DHZ (muži aj ženy) ABY SA DO ŠTARTOVACEJ LISTINY PRIHLASOVALI ZA SEBOU (z dôvodu aby sa stroj nemusel premiestňovať). ZA POCHOPENIE ĎAKUJEME.
V mene Dobrovoľného hasičského zboru Giraltovce Vás pozývame na XIV. ročník "NABERAČKY" ktorá sa uskutoční dňa 06.10....2024 so zrazom účastníkov o 11:00 na parkovisku pred Mestským úradom v Giraltovciach (Dukelská 75, 087 01 Giraltovce).
Súťažná disciplína: naberanie vody do stroja a výstrek z B 10 m, 2 pokusy, trojčlenné družstvo (kôš, spoje savíc, strojník), je možné prihlásiť družstvo A a B v oboch kategóriách
Náradie: PS, 2x savica, kôš, hadicu B zabezpečí usporiadateľ
Časomiera: elektronická, štart pevný (fotobunka)
Povrch: asfalt
Výstroj: jednotná, súťaží sa v prilbách
Ceny: trofeje v každej kategórií pre 3 družstvá s najlepším časom v každej kategórií
Štartovné: 5 eur (bez stravy), po ukončení naberačky "atraktívna" dodatková súťaž
Prihlásiť sa je možné na webovom portáli hasiči.live alebo na telefónnom čísle: 0907 926 197
TEŠÍME SA NA VÁS ;)

Tipy

Chcete na svoju súťaž štartovku? Tak neváhajte. Vytvorenie súťaže máte na dosah a budete mať aj vy o starosť menej pri organizovaní vašej súťaže. Odporúčame vyplniť formulár aspoň týždeň pred plánovaným spustením, aby bol čas ju pripraviť.