Halová súťaž mladých hasičov od 8 rokov - Košice-okolie 2024

16.03.2024 09:00 - Čaňa

Kategórie tímov
Chlapci (5 čl.),Dievčatá (5 čl.)

Spôsob súťaže

Začiatok registrácie
04.03.2024 12:00

Koniec registrácie
12.03.2024 12:00

Maximálny počet tímov

Verejná registrácia
Áno

Registrácia stravy

14. ročník halovej súťaže mladých hasičov okresu Košice-okolie

Usporiadateľ súťaže: Územný výbor DPO SR Košice-okolie v spolupráci s OcÚ Čana

16.marec 2024 (sobota) v telocvični pri futbalovom ihrisku Čaňa

Kategórie: chlapci + zmiešané a dievčatá od 8 do 16 rokov (v danom roku konania súťaž...e nemôže súťažiaci dovŕšiť vek 17 rokov, t.j. najstarší je ročník 2008)

Štartovné a stravovanie: Štartovné sa platí za každé HD vo výške 10,- €, zahrňuje každému prihlásenému kolektívu MH stravu (v počte 5 súťažiacich), avšak je možné doobjednať stravu pre ďalšie osoby mimo súťažného kolektívu, ktorá je vo výške 2,00 €. Tento poplatok je potrebné uhradiť spolu so štartovným, ale objednať spolu s prihlásením kolektívu na súťaž.
Účasť je potrebné nahlásiť na telefónnom čísle p. Veronike Barčak t.č. 0918 790 367,
alebo elektronicky

Časový rozpis: 8.00 - 8.30 - Prezentácia
8.30 - 8.45 - Slávnostné otvorenie súťaže
8.45 - 9.00 - Pokyny pre rozhodcov a veliteľov HD
9.00 - Priebeh súťaže, vyhodnotenie do 30 minút od ukončenia

Súťažné disciplíny:

1. Štafeta požiarnych dvojíc – v zmysle pomocného materiálu LMH Štafeta požiarnych dvojíc pre LMH Košice-okolie

2. Uzlová štafeta – v zmysle pomocného materiálu LMH Uzlová štafeta pre LMH Košice-okolie. Pozn: Všetci členovia KMH uzly losujú! Uzly sa budú viazať zľava doprava.
Súťaž jednotlivcov- LMH organizuje aj súťaž jednotlivcov v uzlovej štafete. Súťaž bude prebiehať ​priebežne počas halovej súťaže na samostatnom uzlovom stojane. Zúčastniť sa ​ súťaže jednotlivcov môže jeden súťažiaci z každého kolektívu mladých hasičov. Viaže sa na čas postupne všetkých 5 uzlov v poradí: lodná slučka, tesársky uzol, plochá spojka, skracovačka a úväz na prúdnici.

3. Štafeta 5x30 m: v zmysle pomocného materiálu LMH Štafeta 5x30m pre LMH Košice-okolie. Dráhy sú umiestnené vedľa seba, odovzdávky v protismere.

MTZ: Náradie a výzbroj zabezpečí organizátor súťaže.

Výstroj: V súlade s pravidlami hry Plameň. Povinná športová obuv na prezutie v hale pre každého účastníka!!! Zákaz kopačiek, tretier a obuvi s čiernou podrážkou. Hasičské družstvá musia mať oblečenie, ktoré zakrýva kolená a lakte.

Protesty: V zmysle pravidiel hry Plameň s pripojením finančného vkladu 10 €.

Disciplína: Zakazuje sa pohybovať v telocvični mimo plnenia disciplín a nástupu, podobne aj behanie a skákanie po sedadlách v hľadisku a v priestoroch šatne.

Chlapci (5 čl.)

Rákoš B
Vyšná Kamenica

Tipy

Chcete na svoju súťaž štartovku? Tak neváhajte. Vytvorenie súťaže máte na dosah a budete mať aj vy o starosť menej pri organizovaní vašej súťaže. Odporúčame vyplniť formulár aspoň týždeň pred plánovaným spustením, aby bol čas ju pripraviť.