Muži
Pravý prúd
Ladislav Balla | (Vtáčkovce) | 230 bodov |
Štefan Mizerák | (Lúčka) | 162 bodov |
Jakub Leško | (Terňa) | 122 bodov |
Dávid Molčan | (Uzovské Pekľany) | 116 bodov |
Anton Adamčík | (Chmiňany) | 99 bodov |
Lukáš Zavadský | (Ekospol) | 81 bodov |
David Grejták | (Hermanovce) | 69 bodov |
Daniel Štofanko | (Žipov) | 40 bodov |
Matúš Janiga | (Šindliar) | 34 bodov |
František Krajger | (Plavnica) | 27 bodov |
Tomáš Cuprák | (Ďačov) | 22 bodov |
Jozef Jenča | (Víťaz) | 21 bodov |
Kevin Pekár | (Údol B) | 20 bodov |
Jakub Marton | (Gregorovce) | 20 bodov |
Kristián Krajňák | (Šarišske Sokolovce) | 18 bodov |
Patrik Pomorský | (Žakovce) | 12 bodov |
Dominik Hudák | (Uzovské Pekľany B) | 8 bodov |
Samuel Rusinko | (Žipov B) | 6 bodov |
Samo | (Veľký Lipník) | 6 bodov |
Ľavý prúd
Jaroslav Gahura | (Vtáčkovce) | 226 bodov |
Patrik Marcin | (Ekospol) | 146 bodov |
Martin Kuchár | (Lúčka) | 127 bodov |
Martin Probala | (Hermanovce) | 126 bodov |
Jozef Leško | (Terňa) | 105 bodov |
Matúš Pastirčák | (Chmiňany) | 68 bodov |
Matej Kravec | (Uzovské Pekľany) | 54 bodov |
Gabriel Poráč | (Šarišske Sokolovce) | 43 bodov |
Filip Sontag | (Ďačov) | 30 bodov |
Tomáš Lichvár | (Žakovce) | 26 bodov |
Patrik Feňďa | (ÚDOL) | 25 bodov |
Lukáš Novotný | (Víťaz) | 21 bodov |
Stanislav Imrich | (Šindliar) | 21 bodov |
Jakub Adamčík | (Šindliar) | 21 bodov |
Ján Garbár | (Žipov B) | 16 bodov |
Damián Garbár | (Žipov) | 15 bodov |
Patrik Andráš | (Uzovské Pekľany B) | 14 bodov |
Šimon Kasenčák | (Plavnica) | 12 bodov |
Jakub Bryndza | (Gregorovce) | 11 bodov |
Kristian | (Veľký Lipník) | 6 bodov |
Rozdeľovač
Ľubomír Urda | (Lúčka) | 176 bodov |
Jozef Stašík | (Terňa) | 124 bodov |
Marek Šebest | (Ekospol) | 123 bodov |
Stanislav Krull | (Žakovce) | 114 bodov |
Matúš Kyseľa | (Plavnica) | 105 bodov |
Samuel Kravec | (Uzovské Pekľany) | 91 bodov |
Marek Tomáš | (Hermanovce) | 62 bodov |
Ján Kostelník | (Chmiňany) | 59 bodov |
Kristián Príhoda | (Uzovské Pekľany B) | 46 bodov |
Vlado Polivka | (Šarišske Sokolovce) | 38 bodov |
Martin Pankuch | (Vtáčkovce) | 32 bodov |
Marek Karaffa | (Chmiňany) | 24 bodov |
Martin Jajčišin | (Šindliar) | 22 bodov |
Samuel Matúš | (Žipov) | 18 bodov |
Samuel Hovanec | (Ďačov) | 15 bodov |
Filip Madžo | (Údol B) | 13 bodov |
Martin Kovaľ | (ÚDOL) | 12 bodov |
Dominik Micán | (Gregorovce) | 10 bodov |
Denko | (Veľký Lipník) | 9 bodov |
Adrián Čech | (Víťaz) | 9 bodov |
Majko | (Veľký Lipník) | 6 bodov |
Dávid Machala | (Žipov B) | 5 bodov |
Bčko
Marián Svoboda | (Lúčka) | 160 bodov |
Jakub Probala | (Hermanovce) | 125 bodov |
Juraj Duračinský | (Ekospol) | 123 bodov |
Matúš Galarovič | (Terňa) | 105 bodov |
Kristián Aštary | (Vtáčkovce) | 97 bodov |
Adam Kravec | (Uzovské Pekľany) | 86 bodov |
Kristián Kuchár | (Chmiňany) | 72 bodov |
Matej Regeš | (Žakovce) | 47 bodov |
Jozef Zontág | (Plavnica) | 46 bodov |
Alexander Holeva | (Žipov) | 41 bodov |
Kristian Dučák | (Ekospol) | 36 bodov |
Jakub Pavljuk | (Víťaz) | 35 bodov |
Kristián Mútňan | (Šarišske Sokolovce) | 27 bodov |
Mário Krenický | (Ďačov) | 23 bodov |
Štefan Stachoň | (Šindliar) | 22 bodov |
Tadeáš Lazorčák | (Gregorovce) | 13 bodov |
Malý mišo | (Veľký Lipník) | 12 bodov |
Tomáš Kovaľ | (Údol B) | 8 bodov |
Marko Grešák | (Žipov B) | 8 bodov |
Maly mišo | (Veľký Lipník) | 7 bodov |
Jozef Čech | (Víťaz) | 7 bodov |
Jozef Fedorko | (ÚDOL) | 5 bodov |
Adam Hlubeň | (Uzovské Pekľany B) | 5 bodov |
Kovaľ | (Veľký Lipník) | 3 bodov |
Stroj
Stanislav Okruhľanský | (Uzovské Pekľany) | 146 bodov |
Ján Guľaša | (Lúčka) | 137 bodov |
Matúš Kmec | (Vtáčkovce) | 134 bodov |
Marek Verbovský | (Terňa) | 109 bodov |
Maroš Dugas | (Hermanovce) | 82 bodov |
Lukáš Vaňo | (Žakovce) | 73 bodov |
Dávid Imrich | (Šindliar) | 59 bodov |
Patrik Pattermann | (Ekospol) | 53 bodov |
| () | 51 bodov |
Michal Palčo | (Ekospol) | 38 bodov |
Pavol Karabinoš | (Šarišske Sokolovce) | 34 bodov |
Jozef Ondrej | (Ďačov) | 33 bodov |
Tomáš Olejár | (Chmiňany) | 30 bodov |
Samuel Liščinsky | (Plavnica) | 23 bodov |
Dalibor Čech | (Víťaz) | 22 bodov |
Patrik Kovaľ | (Žipov) | 18 bodov |
Andrej | (Veľký Lipník) | 14 bodov |
Bruno Tkáčik | (ÚDOL) | 13 bodov |
René Urban | (Gregorovce) | 12 bodov |
Štefan Gladiš | (Údol B) | 10 bodov |
Mišiak | (Veľký Lipník) | 7 bodov |
Miroslav Andráš | (Uzovské Pekľany B) | 6 bodov |
Benjamín Kravec | (Uzovské Pekľany B) | 5 bodov |
Samuel Fejerčák | (Žipov B) | 4 bodov |
Sací spoj
Dávid Timko | (Plavnica) | 189 bodov |
Maroš Poremba | (Lúčka) | 170 bodov |
Marek Sejut | (Ekospol) | 111 bodov |
Stanislav Pošefka | (Uzovské Pekľany) | 91 bodov |
Lukáš Gánovský | (Vtáčkovce) | 90 bodov |
Damián Šimoňak | (Hermanovce) | 60 bodov |
Sebastián Homoľa | (Žipov) | 50 bodov |
Gabriel Osifčin | (Terňa) | 48 bodov |
Marek Krull | (Žakovce) | 46 bodov |
Adam Madžo | (ÚDOL) | 38 bodov |
Jozef Karafa | (Šarišske Sokolovce) | 28 bodov |
Marek Magda | (Žipov B) | 26 bodov |
Michal Konečný | (Chmiňany) | 25 bodov |
Marcel Miškuf | (Chmiňany) | 22 bodov |
Vladko | (Veľký Lipník) | 19 bodov |
Marek Bednár | (Víťaz) | 19 bodov |
Marek Mikovič | (Šindliar) | 16 bodov |
Mário Hriceňák | (Údol B) | 15 bodov |
Martin Mican | (Gregorovce) | 14 bodov |
Lukáš Kovaľ | (Víťaz) | 13 bodov |
Florián Bujňák | (Ďačov) | 12 bodov |
Dávid Gruška | (Uzovské Pekľany B) | 11 bodov |
Kôš
Erik Grega | (Plavnica) | 189 bodov |
Martin Raslavský | (Lúčka) | 170 bodov |
Adam Tomaľa | (Ekospol) | 111 bodov |
Peter Roják | (Uzovské Pekľany) | 91 bodov |
Vladimír Beňo | (Vtáčkovce) | 90 bodov |
Ondrej Tomáš | (Hermanovce) | 60 bodov |
Adam Garbár | (Žipov) | 50 bodov |
Matúš Kivader | (Terňa) | 48 bodov |
Martin Hatala | (Chmiňany) | 47 bodov |
Slavo Fedor | (Žakovce) | 46 bodov |
Matej Herstek | (ÚDOL) | 38 bodov |
Samuel Čech | (Víťaz) | 32 bodov |
Filip Smrek | (Šarišske Sokolovce) | 28 bodov |
Adam Vida | (Žipov B) | 26 bodov |
Playboy itko | (Veľký Lipník) | 19 bodov |
Lukáš Andraščík | (Šindliar) | 16 bodov |
Samuel Petrišin | (Údol B) | 15 bodov |
Teodor Sobota | (Gregorovce) | 14 bodov |
Martin Sobota | (Ďačov) | 12 bodov |
Anton Mihok | (Uzovské Pekľany B) | 11 bodov |
Ženy
Pravý prúd
Miška Tokárová | (Terňa) | 205 bodov |
Olívia Gajdošová | (Šindliar) | 69 bodov |
Dominika Ďuricová | (Brezovica) | 29 bodov |
Monika Molčanová | (Ďačov) | 16 bodov |
Monika Krajňaková | (Chmiňany) | 14 bodov |
Viki Chvojková | (JANIK FIRE TEAM) | 14 bodov |
Zuzana Ďuricová | (Brezovica B) | 11 bodov |
Michaela Anská | (Hrabkov) | 8 bodov |
Sofia Karaffová | (Údol) | 5 bodov |
Ľavý prúd
Diana Pecúchová | (Terňa) | 113 bodov |
Lea Kočiková | (Šindliar) | 101 bodov |
Erika Cvancigerová | (Brezovica) | 61 bodov |
Soňa Hadbavná | (Hrabkov) | 31 bodov |
Renáta Krajňaková | (Chmiňany) | 22 bodov |
Denisa Mekkova | (Ďačov) | 19 bodov |
Anna Tobiašová | (Brezovica B) | 8 bodov |
Sára Sokolová | (Údol) | 7 bodov |
Tatianka Tkadlecová | (JANIK FIRE TEAM) | 5 bodov |
Lea Konarcikova | (JANIK FIRE TEAM) | 4 bodov |
Rozdeľovač
Marika Miženková | (Šindliar) | 136 bodov |
Janka Ščepitová | (Terňa) | 52 bodov |
Annamária Urvinitková | (Ďačov) | 41 bodov |
Erika Hatalová | (Chmiňany) | 36 bodov |
Pavla Kuchárová | (Brezovica) | 29 bodov |
Tamara Balogová | (Hrabkov) | 21 bodov |
Natália Dzurendová | (Chmiňany) | 18 bodov |
Ria Tokárová | (Terňa) | 18 bodov |
Nelka Hajduková | (JANIK FIRE TEAM) | 7 bodov |
Veronika Tkáčová | (Brezovica B) | 7 bodov |
Soňa Kovaľová | (Údol) | 6 bodov |
Bčko
Danka Ďuricová | (Brezovica) | 74 bodov |
Miška Lešková | (Terňa) | 74 bodov |
Lucia Makarová | (Chmiňany) | 55 bodov |
Frederika Madziková | (Šindliar) | 53 bodov |
Slavomíra Makarová | (Chmiňany) | 37 bodov |
Tatiana Jurčenková | (Ďačov) | 31 bodov |
Katarína Hovančíková | (Brezovica B) | 15 bodov |
Sandra Starinská | (Údol) | 13 bodov |
Tatiana Fottová | (Hrabkov) | 10 bodov |
Kika Ľuptáková | (JANIK FIRE TEAM) | 9 bodov |
Stroj
Tatiana Grejtáková | (Šindliar) | 83 bodov |
Ria Tokárová | (Terňa) | 81 bodov |
Alexandra Prokopová | (Chmiňany) | 60 bodov |
Veronika "Ďurica" Ružbarská | (Brezovica) | 36 bodov |
Miška Galarovičová | (Terňa) | 31 bodov |
Sára Lea Schwartzová | (Hrabkov) | 22 bodov |
Slávka Dziaková | (Údol) | 20 bodov |
Majka Micháliková | (JANIK FIRE TEAM) | 13 bodov |
Karina Angelovičová | (Brezovica B) | 13 bodov |
Laura Hricová | (Ďačov) | 12 bodov |
Sací spoj
Aneta Oravcová | (Terňa) | 103 bodov |
Marta Ďuricová | (Brezovica) | 81 bodov |
Kristína Kuchárova | (Chmiňany) | 52 bodov |
Žanetka Karafová | (Hrabkov) | 41 bodov |
Denisa Polivková | (Šindliar) | 35 bodov |
Aneta Andraščíková | (Ďačov) | 19 bodov |
Laura Fedorková | (Údol) | 17 bodov |
Monika Ďuricová | (Brezovica B) | 14 bodov |
Maťa Micháliková | (JANIK FIRE TEAM) | 9 bodov |
Kôš
Laura Pastirčáková | (Terňa) | 103 bodov |
Žaneta Cvancigerová | (Brezovica) | 81 bodov |
Lívia Grešáková | (Chmiňany) | 52 bodov |
Patrícia Imrichová | (Hrabkov) | 41 bodov |
Michaela Rendlová | (Šindliar) | 35 bodov |
Christine Štefčáková | (Ďačov) | 19 bodov |
Ester Karaffová | (Údol) | 17 bodov |
Nikola Pavlufčíková | (Brezovica B) | 14 bodov |
Miriam Hirková | (JANIK FIRE TEAM) | 9 bodov |
Tipy
Chcete na svoju súťaž štartovku? Tak neváhajte.
Vytvorenie súťaže máte na dosah a budete mať aj vy o starosť menej pri organizovaní vašej súťaže. Odporúčame vyplniť formulár aspoň týždeň pred plánovaným spustením, aby bol čas ju pripraviť.